A+ A A-

 

Kurban Bayramı öncesinde bir açıklama yapan Türk Kızılayı Milas Şube Başkanı Ayşegül Semerci Güneş, vekâletle kurban kesim kampanyası kapsamında yurt içi bir hisse bedelinin 850 lira, yurt dışı için ise 725 lira olarak belirlendiğini bildirdi.

15072019kurbanbagisi.jpg
Haber: Hamza Balandı

Kampanya hakkında bilgilendirmede bulunan Şube Başkanı Güneş, “Kurban Bayramında vatandaşlarımızın kurban vecibelerini İslami usul ve kurallara uygun, hijyenik şartlarda yerine getirilebilmesi ve bu vesileyle ihtiyaç sahibi insanlara yardım etmek amacı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yurt içi kesimlerden elde edilen etlerin tamamı önceki yıllarda olduğu gibi konserve yaptırılarak, ihtiyacı olan vatandaşlarımıza dağıtılacak. Yurt dışında ise kesim ve dağıtımlar Kızılay ekiplerince yapılacak” dedi.
Bu yılki kurban fiyatlarını da açıklayan Güneş, yurt içi kurban kesiminin bir vekâlet için 850 lira, yurt dışı kesim ücretinin de 725 lira olduğunu bildirdi. Güneş, ayrıca Vekâletle Kurban Kesim Kampanyasına katılmak isteyenlerin şahsen İsmetpaşa Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Caddesi No: 25’te bulunan Türk Kızılay Milas Şube Binasına başvurabilecekleri gibi Ziraat Bankası Milas Şubesi TR36 0001 0002 0500 0018 6872 88 nolu İBAN numarası üzerinden de işlemlerini yaptırabileceklerini söyledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin