A+ A A-

 

ADM Elektrik A.Ş.’den alınan bilgiye göre Milas’ta bugün ve yarın elektrik kesintileri yaşanacak.

13072019adm.jpg

Haber: Oktay Çayırlı
ADM Elektrik Dağıtım A.Ş., Milas’ın birçok mahallesinde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre, Milas’ta bugün Akkovanlık, Çallı, Kayabaşı, Ortaköy, Çamlıyurt, Olukbaşı Mahalleleri genelinde Kaltun, Esan Eczacıbaşı, İmersy, Sibelco, Akmaden, Dörtyol İnş. gibi özel Trafolu abonelerde ve buna yakın bölgelerde 09.30 ile 14.30 saatlerinde elektrik enerjisi kesintisi uygulanacak.
Pazar günü ise Hayıtlı, Hocabedrettin, Hacıilyas, İsmetpaşa mahallelerinde İnönü, Cumhuriyet, Park, Atatürk, Müştakbey, Ahmet Taner Kışlalı Caddelerin de Tümbek, 1.Sakarya, Çiçek sokaklarda ve buna yakın yerler de bulunan abonelerde enerji kesintisi uygulanacak. Kesinti 09.00 ila 14.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin