A+ A A-

 

Bodrum Kumbahçe 112 İstasyonu personeli, Muğla Bayır’da bir otomobilin ambulansın önünü keserek içerisinde hasta olup olmadığını kontrol etmek istediğini iddia etti.

12072019ambulans.jpg

Haber: Gülşah Baştaşkın

112 Bodrum Kumbahçe İstasyonunda görevli personeller Neslihan A, Şafak A. ve ambulans şoförü Mehmet D, bir kaza sonucu ağır yaralanan hastayı Bodrum Devlet Hastanesi’nden Muğla’daki bir hastaneye sevk etmek amacıyla ilerlerken bir otomobil sürücüsü tarafından taciz edildi.
Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde siren çalan ambulans, Bayır Mahallesi’nde aynı yönde ilerleyen otomobil sürücüsü tarafından takip edildi.
Trafik magandası, daha sonra ambulansın önünü kesti. Sağlık personelini yöneticilere şikayet etmekle ve başka ile sürdürmekle tehdit eden ve ambulansın sirenlerinin gereksiz yere çalındığını belirten maganda, daha sonra ambulansta hasta olup olmadığını kontrol etmek istedi.
Ambulanstaki yaralıyı gören şüpheli, aracına binerek yoluna devam etti.
Plakası güvenlik güçlerine bildirilen otomobilin sürücüsü, polis ekiplerince kısa sürede yakalandı. Sağlık çalışanları trafik magandasından şikayetçi oldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin