A+ A A-

 

Milas’ta bu yıl 2 - 3 Kasım tarihlerinde 6’ncısı düzenlenecek olan Zeytin Hasat Şenliği’nin planlanması için toplantı düzenlendi.

110720119hasat.jpg
Haber: Oktay Çayırlı

Bu yıl 2 - 3 Kasım tarihlerinde çeşitli etkinliklerle gerçekleştirilmesi planlanan 6. Zeytin Hasat Şenliği için Hükümet Konağı’nda Milas Kaymakamı Eren Arslan başkanlığında üst kurul toplantısı düzenlendi.
Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı, Milas Tarım ve Orman Müdürü Eşref Arslan, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Milas İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Türker Yurtsever ve diğer katılımcı sivil toplum örgütü ile kurumların temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan Milas Kaymakamı Eren Arslan, geçtiğimiz yıl düzenlenen şenlik ile ilgili görüşlerini dile getirdikten sonra “Milas’ımızın en önemli marka değerlerinden bir olan coğrafi işaret tescil belgeli Milas Zeytinyağlarını piyasada hak ettiği yere taşımanın gayreti ile çalışmaya devam ediyoruz. Katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Geçtiğimiz yıl ki programda karşılaşılan sorunların ele alındığı toplantıda, tanıtıma daha çok ağırlık verilmesi gerektiği ifade edildi.
Milas Tarımve Orman İlçe Müdürlüğü sorumluluğunda düzenlenen Zeytin Hasat Şenliği’nin kesin tarih ve program içeriği Ağustos ayında belli olacak.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin