A+ A A-

 

Yurt Hizmetleri Yıl Sonu Değerlendirme ve Yeni Öğretim Yılı Hazırlıkları Koordinasyon Toplantısı Milas Yurt Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde başladı.

050720kykkoordinasyontoplantisimilas.jpg

Haber: Gülşah Baştaşkın

İki gün sürecek toplantıya Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman’ın yanı sıra, KYK Şube Müdürleri, yurt müdürleri ve yurt eğitim sorumluları katılıyor. Geçen dönemin değerlendirilmesi ve yeni dönem hazırlıklarının ele alındığı toplantıda gençlere çok daha iyi hizmetler sunmak adına fikir alışverişinde bulunuldu.
Milas KYK Yurt Müdürü Serkan Acarsoy, ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıdan arda kalan vakitte katılımcılar Beçin Kalesini gezerek, arkeolojik kazı çalışması ekibi öğrencileri tarafından kale ve tarihi hakkında bilgiler aldılar.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin