A+ A A-

 

İlçemize bağlı Kalem mahallesinde uzun zamandan beri yaşanan bozuk yol sorunu, önümüzdeki günlerde ekiplerin yapacağı çalışma ile çözüme kavuşturulacak.

04072019kalemmahallesiyol.jpg

Haber: Emre Baştaşkın
Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri yol çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Muğla genelinde sathi kaplama, perde beton, sıcak asfalt, yol genişletme ve bakım çalışmalarını sürdüren ekipler, ilçemize bağlı Kalem mahallesinde de önümüzdeki hafta 4 kilometre 1. kat sathi kaplama çalışması yapacak.
Kıyısal ve kırsal Muğla’yı güvenli, modern yollarla birbirine bağlamak için çalıştıklarını söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Muğla’da yaşayan ya da ziyaret eden yerli ve yabancı misafirlerin Muğla’ya yakışan yollarda seyahat etmeleri için yaklaşık 2400 kilometre yol çalışması yaptıklarını belirtti.
Başkan Gürün; “Muğla 13 bin 247 kilometrekare yüzölçümü içerisinde 13 ilçesi, 569 mahallesi olan ve Bodrum Turgutreis’ten Seydikemer Seki’ye 330 kilometre mesafeye sahip büyük bir coğrafya. Sahip olduğu doğal güzelliklerle eşsiz bir şehir olan Muğlamızda yaşayan hemşehrilerimiz, yerli ve yabancı misafirlerimizin güvenli yollarla seyahat etmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bugüne kadar sorumluluk alanımızdaki yollarda yaklaşık 2400 kilometre yol çalışması yaptık. Kırsal ve kıyısal Muğlamızı birbirine sarı çizgili yollarla bağladık. Muğlamıza yakışan hizmetleri bu güzel şehre kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin