A+ A A-

 

Milas KYK Yurt Müdürü Serkan Acarsoy, yurt çalışanları ve beraberindeki öğrenciler ile birlikte Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret etti.

07062019ziyaret.jpg

Haber: Emre Baştaşkın

Milas Kaymakamı Eren Arslan’a makamında, Milas KYK Yurt Müdürü Serkan Acarsoy, yurt çalışanları ve beraberindeki öğrenciler ile birlikte ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarette Müdür Acarsoy ve beraberindekiler Kaymakam Arslan’a çiçek takdim ettiler.

Müdür Acarsoy; Milas KYK öğrencilerinin kendi aralarında ve Muğla genelindeki Kredi Yurtlar Kurumu’nda yatılı kalan öğrencilerle birlikte futbol, masa tenisi ve satranç branşlarında yaptıkları müsabakalar sonucunda dereceye girenlerle ziyaret gerçekleştirdiğini kaydetti.

Müdür Acarsoy, alınan başarılı sonuçların ardından şunları ifade etti: “Muğla genelindeki KYK yurtlarında yatılı kalan öğrenciler ile birlikte yapılan müsabaka sonucunda yurdumuzdan masa tenisinde erkekler 2.’lik, kızlar 3.’lük, futbolda 3.’lük,satrançta da 3.’lük elde etmişlerdir.”

Kaymakam Arslan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; KYK Müdürü Serkan Acarsoy, yurt çalışanları ve öğrencilere teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar dileyerek tebrik etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin