A+ A A-

 

Milas’ın Çamovalı Mahallesi’nde yaşayan minik Büşra’ya, lösemi teşhisinin konulmasının ardından sosyal medyada seferberlik ilan edildi.

210618busra_4f2bd.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan

Milas’ın Çamovalı Mahallesi’nde yaşayan minik Büşra’ya, lösemi teşhisi konuldu.
Ağaçlıhöyük Ertuğrul Menteşe İlkokulu 2’inci sınıfında öğrenim gören 7 yaşındaki Büşra Atar, yaklaşık 20 gün önce rahatsızlandı.
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen 7 yaşındaki Büşra A.’ya, burada lösemi teşhisi kondu. Büşra’nın hastalığının duyulmasıyla ailenin çevresi ve yakınları sosyal medyadan yardım kampanyası başlattı.
Sosyal medya üzerinden başlatılan yardım kampanyası, geniş yankı uyandırdı.
Başlatılan bağış kampanyasında, “Muğla Milas Ağaçlıhöyük Mahallesi Menteşe İlköğretim Okulu’nda okumakta olan, 7 yaşındaki kızımız Büşra A.’ya lösemi teşhisi konulmuştur. Maddi yardıma ihtiyacı vardır. Lütfen Büşra’ya yardımcı olmaya çalışalım… Fitre (23 TL)” ifadeleri yer aldı.
Minik Büşra’nın hayata tutunabilmesi için başlatılan bağış kampanyasında, vatandaşlara fitre ve zekât yardımında bulunabilecekleri ifade edildi.
Ailesi Çamovası Mahallesi’nde ikamet eden ve hastanede tedavisi süren Büşra’ya; ilik nakli gerekip, gerekmeyeceği önümüzdeki günlerde yapılacak diğer tahlillerin ardından belli olacağı öğrenildi.
Büşra’nın tedavisine katkı için: IBAN
TR 38 0001 0026 4789 3524 4250 01
Hesap sahibi: Büşra Atar

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin