A+ A A-

 

Milas Dr. Mete Ersoy İlkokulu’nda öğrenim gören bir öğrenci, okul bahçesinde oyun oynarken aniden yere yığıldı. Kalp krizi geçiren öğrenci, yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor.

200519kalpkrizi_4bc5e.jpg
Haber Merkezi

Milas Dr. Mete Ersoy İlkokulu’nda öğrenim gören bir öğrenci, kalp krizi geçirdi.
Edinilen bilgiye göre; dün sabah saatlerinde meydana gelen olayda Milas Dr. Mete Ersoy İlkokulu 1-A Sınıfı öğrencisi olan 7 yaşındaki D.G., okul bahçesinde arkadaşlarıyla birlikte oyun oynarken aniden yere yığıldı.
Öğrenci D.G.’nin aniden yere yığılması üzerine, okulda görevli olan öğretmenler durumu 112 Acil Sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine okula gelen sağlık ekipleri; D.G.’nin duran kalbine, burada müdahalede bulunduktan sonra ambulansla Özel İzan Sağlık Hastanesi’ne sevk etti.
Kalp krizi geçirdiği belirlenen ve Özel İzan Sağlık Hastanesi’nde tedavi altına alınan D.G., buradaki müdahalelerin ardından Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.
Ailede genetik olarak kalp rahatsızlığı olduğu öğrenilen 7 yaşındaki öğrenci D.G., Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi’nde yaşam savaşı veriyor.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin