A+ A A-

 

Milas M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nde bakım hizmeti alan özel bireyler, bugün Engelliler Haftası kapsamında etkinlik gerçekleştirecek.

160519ozelbirey.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Her yıl dünyada ve ülkemizde 10-16 Mayıs tarihleri arası Engelliler Haftası olarak kutlanıyor.
Ülkemizde ve dünyada her yıl 10-16 Mayıs tarihleri arasında, engellilik bilincinin arttırılması amacıyla Engelliler Haftası’nda, Milas’ta bir dizi etkinlik gerçekleştiriliyor.
Milas’ta Engelliler Haftası kutlamaları kapsamında; bu akşam saat 21.00’de Milas Belediye Toplantı ve Düğün Salonu’nda, M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü’nde bakım hizmeti alan özel bireyler bir etkinlik hazırladı.
M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Sevim Seringen, tüm Milas halkını özel bireylerin hazırladığı geceye davet etti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin