A+ A A-

 

Ukrayna’nın Kiev şehrinde düzenlenen Powerlifting Dünya Şampiyonası’nda kendi yaş kategorisinde dünya rekoru kıran Berke Yusuf Demir, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.

150519sporcu_f79fb.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

Powerlifting Dünya Şampiyonu Berke Yusuf Demir, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a makamında ziyaret gerçekleştirdi.
Ukrayna’nın Kiev şehrinde düzenlenen Powerlifting Dünya Şampiyonası’nda kendi yaş grubunda; 180 kilogram olan eski dünya rekorunu da 205 kilogram ile kırdığını belirten Berke Yusuf Demir, 15-21 Mayıs tarihleri arasında Ukrayna’da düzenlenecek şampiyonada aynı başarıyı tekrarlamak istediğini belirtti.
Şampiyon sporcu Demir’i elde ettiği başarı için kutlayan Başkan Tokat; Milas Belediyesi olarak imkanlar dahilinde spor ve sporcunun yanında olduklarını belirterek, Ukrayna’da düzenlenecek şampiyona için başarı diledi.
Tokat ayrıca şampiyon sporcu Berke Yusuf Demir’e başarısı için ödül takdim etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin