A+ A A-

 

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas’ta ikamet eden şehit Sebahattin Derin’in ailesine Anneler Günü ziyareti gerçekleştirdi.

140519sehitanne_a4a0b.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Anneler Günü olması vesilesiyle 2010 yılında Hakkâri Şemdinli Gediktepe Mevkii’nde şehit olan Şehit Jandarma Onbaşı Sabahattin Derin’in anne ve ailesini ziyaret etti.
Ziyaret esnasında Kaymakam Arslan’a; Sosyal Hizmetler Müdürü Mehmet Kızılca, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Dr. Mete Ersoy Anadolu Lisesi Müdürü Ali Aktaş ve öğrenciler eşlik etti.
Bu vesile ile ebediyete irtihal eden tüm şehitlerimizi ve annelerimizi rahmet ve minnetle anıyorum diyen Kaymakam Arslan: “Hayatta olan annelerimize sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin