A+ A A-

 

Milas Belediyesi, Ramazan ayı boyunca vatandaşlarıyla iftar sofrasını paylaşıyor.

140519iftaryemek_46d8a.jpg

Haber: Hamza Balandı

Milas Belediyesi tarafından ilçe geneline kurulan iftar sofralarına, vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.
Selimiye, Bafa, Hacıapti-Güneş mahallelerinin ardından Aydınlıkevler Akkent Pazar yerine kurulan iftar sofrası da yoğun katılımla gerçekleşti.
CHP İlçe Başkanı İlgin Göktepe, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çöllüoğlu ve meclis üyelerinin de katıldığı iftar sofrasında, 2 bin 500 yüz kişiye yemek dağıtıldı.
İftar sofralarına katılan tüm vatandaşlara ve katkıda bulunan herkese teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Belediye olarak hayırsever şahıslar ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi de görüyoruz. Hayırseverlerin katkıları ile gerçekleşen iftar yemeklerimizi vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen yoğun ilgi ve memnuniyet bizleri de mutlu ediyor” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin