A+ A A-

 

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Bağdamları Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşların taleplerini dinledi.

130519kaymakamarslan_7018b.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Milas Kaymakamı Eren Arslan başkanlığında ve daire amirlerinin, kurum kuruluşların temsilcilerinin katılımıyla, Bağdamları Mahallesi’nde toplantı düzenlendi.
Kaymakam Arslan, Bağdamları mahalle halkının aktardığı sorunların çözümü için gerekli birimlere talimat verdi.
Her hafta bir mahalleye giderek vatandaşların sorunlarını dinleyen ve çözüm için girişimlerde bulunan Milas Kaymakamı Eren Arslan, beraberindeki daire amirleri ve STK temsilcileriyle birlikte Bağdamları Mahallesi’nde toplantı düzenledi.
Bağdamları Mahalle meydanında düzenlenen toplantıya; Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Milas Sosyal Hizmetler Müdürü Mehmet Kızılca, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, ADM Müdürü Atilla Uzunoğulları, Milas Telekom Müdürü Birol Acar, MUSKİ Şefi Çetin Korkut, İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli, Tarım ve Orman Müdürlüğü personeli, Bağdamları Muhtarı Dursun Gün ve yöre halkı katıldı.
Muhtar Dursun Gün’ün mahallenin genel durumu hakkında Kaymakam Arslan’ı bilgilendirmesiyle başlayan toplantı, Bağdamları Mahalle halkının sorunlarının dinlenmesiyle devam etti.
Toplantı programı Kaymakam Arslan’ın mahallede bulunan yaşlı vatandaşlar ile yaptığı sohbetin ardından son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin