A+ A A-

 

Milas Belediyesi tarafından ücretsiz açılan karikatür kurslarına katılan minikler, eserlerini görücüye çıkardı.

130519minikkarikatur_1aed2.jpg
Haber: Hamza Balandı

Milas Belediyesi tarafından ücretsiz olarak açılan karikatür kursuna katılan minik karikatüristler şimdiye kadar çizdikleri karikatürleri 11 Mayıs Cumartesi günü Turhan Selçuk Karikatürlü Ev’de sergiledi.
Eğitmenleri Mehmet Nergiz nezaretinde çalışmalarını Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’nde sürdüren minik kursiyerler, açtıkları serginin mutluluğunu yaşadılar.
Uluslararası Turhan Selçuk Karikatür Yarışması’na gönderilen karikatürlerin seçimi için Milas’a gelen; İzel Rozental, Kamil Masaracı, Aslı Alpar, Serter Karataban, Turgay Karadağ gibi usta çizerler nezaretinde sergilerini açan minik karikatüristlerin çizdikleri büyük beğeni topladı.
Minik çizerler sergi açılışı öncesi usta çizerler İzel Rozental, Aslı Alpar ve Turgay Karadağ’dan karikatür çizim teknikleri konusunda bilgi aldı.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin