A+ A A-

 

Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Milas’ın Ören Mahallesi’nde, el emeği ürünleri yer aldığı serginin açılışı gerçekleştirildi.

130519orenmahalle_fd826.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan

Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde açılan çok sayıda el sanatları ve diğer kurslar, bir yılın sonunda üretimlerini sergilemeye başladı. Milas’ın Ören Mahallesi’nde “Halk Eğitim Günleri” adı altında düzenlenen serginin açılışı, protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.
Milas Kaymakamı Eren Arslan da Ören Mahallesi’nde açılışı gerçekleştirilen mahalle sergisine katıldı.
Açılışa; Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın yanı sıra; İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Mehmet Kızılca, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.
Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tunahan Bayram’ın kısa konuşmasının ardından serginin açılışını gerçekleştiren Kaymakam Arslan; Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından yıl boyunca kurslarda kursiyerlere verilen eğitim sonrasında kursiyerlerin yapmış olduğu seramik ve kösele deri çanta çalışmalarını inceledi.
Kursiyerlerden ve öğretmenlerden çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Arslan, çalışmalarından dolayı teşekkür ettikten sonra başarılar diledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin