A+ A A-

 

Milas’ta sahne alan Pusula grubu, yeni single çalışması "Rüya" ile 1 Haziran'da yaza merhaba diyecek.

110519pusula_c3990.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Muğla'da sahne alan ve çalışmalarını sürdüren Pusula müzik grubu, 2017 yılında bağımsız olarak yayınladıkları "Gel" EP’sinin ardından Kırksekiz Müzik yapım ile anlaşarak single çalışmasını tamamladı. Yeni single çalışması olan "Rüya" 1 Haziran’da klibi ile birlikte bütün dijital müzik platformlarında yerini alacak.
Söz, müzik ve düzenlemesi Yunus Emre Tokmak'a ait olan parça kimi zaman gördüğümüz çoğunlukla da unuttuğumuz, bazen hiç uyanmak istemediğimiz düşlerden yola çıkılarak yazıldı.
Prodüktörlüğü grubun kendisi tarafından üstlenilen parçanın Mix ve Masteringi Aras Kutay tarafından tamamlandı. Görsel tasarımları da grubun kendisine ait olan parçanın klibi Onur Medya yapımcılığında Emre Özsoy tarafından çekildi.
Mehmet Ali Akın'ın solistlik yaptığı ekibe; davulda Özgür Şirin, bas gitarda Mustafa Ülke, gitar ve vokalde Yunus Emre Tokmak, gitar ve vokalde Selim Korkmaz eşlik ediyor. Grubun ismi ise ekip üyelerinin meslek hayatlarının ortak noktası olan denizcilikten gelmekte.
Kırksekiz Müzik Yapım etiketiyle yayınlanan "Rüya" ile birlikte, Pusula yeni çalışmaları ve sahne performanslarına hız kesmeden devam edecek.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin