A+ A A-

 

Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği görevlileri, Trafik Haftası kapsamında minik öğrencilere eğitim düzenledi.

100519trafikegitim_27e2e.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

Trafik düzeni ve güvenliği bakımından karayolunu kullananların eğitimindeki önemi vurgulamak çeşitli kurum ve kuruluşların trafik eğitimine olan katkılarını artırmak amacıyla, her yıl mayıs ayının ilk cumartesi günü "Karayolu Trafik Güvenliği Günü" ile bugünü takip eden hafta ise "Karayolu Trafik Haftası" olarak kutlanıyor.
Milas’ta, Trafik Haftası kapsamında bir dizi etkinlik gerçekleştiriliyor.
Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği görevlileri; geçtiğimiz 9 Mayıs Perşembe günü saat 10.00- 12.00 ve 13.00-15.00 saatlerinde Sakarya ve Merkez İlköğretim okullarında, seminer programı gerçekleştirildi.
Düzenlenen eğitim programında öğrencilere; trafikte uyulması gereken ve hayat kurtaran kurallar anlatıldı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin