A+ A A-

 

10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla, düzenlenen organizasyonda Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu’nun özel öğrencileri ilk kez tiyatro oyunu izlemeyi deneyimledi.

110519ozelogrenci_8362f.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan

Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu’nun, hayırseverlerin katkılarıyla organize ettiği 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında; Karya Tiyatro Atölyesi oyuncuları tarafından “Hürkuş” isimli çocuk oyunu sergilendi.
Karya Tiyatro Atölyesi oyuncularının oynadığı Hürkuş isimli tiyatro oyununu, özel öğrenciler beğeniyle takip etti.
Sergilenen oyuna Milas’ta eğitim gören tüm özel eğitim öğrencileri, sergilenen tiyatro oyununu ücretsiz olarak coşkuyla izlediler.
Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Halil Karakuş, düzenlenen etkinliklerle ilgili olarak: “Kendi öğrencilerimiz gibi diğer okullarımızdaki özel öğrencilerimizi de dâhil ederek, tüm özel öğrencilerimizi ilk tiyatro izleme deneyimi yaşatmış olmak, bizleri ayrıca mutlu etti.” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin