A+ A A-

 

Milas Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Çoban ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 31 Mart seçimlerinde yeniden seçilen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

170419muhtarlardernek_c00e7.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Milas Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Mehmet Çoban ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 31 Mart seçimlerinde yeniden seçilen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyaret sırasında; Yaka, K.Dibekdere, Avşar, Köşk, Epçe, Çamlıyurt ve Hayıtlı-Ahmetçavuş Mahallesi muhtarları da hazır bulundu.
Milas Muhtarlar Derneği adına Başkan Tokat’a "hayırlı olsun" dileğinde bulunan Çoban, "Biz belediyelerle vatandaş arasında bir köprü vazifesi yaparak, sorunları birebir başkanlara getiriyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi tüm mahalle muhtarlarımız ve belediye başkanımız ile beraber uyum içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Başkanımıza şimdiye kadar mahallelerimize yapmış olduğu hizmetler için teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyoruz” dedi.
Ziyaret için Milas Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Çoban ve mahalle muhtarlarına teşekkür eden Başkan Tokat: “Geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de mahallelerimize hizmet götürmeye devam edeceğiz. Muhtarlarımız ile irtibatın iyi kurulduğu takdirde hizmetler kolaylaşacak. Biz belediye olarak hizmet ayrımı yapmadan, elimizden geldiğince her mahalleye eşit mesafede hizmet götürmeye çalışıyoruz" diye konuştu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin