A+ A A-

 

Milas Müze Müdürlüğü, Sanatçı Umay Salkım’ın “Çomakdağ Gelinleri ve Zeytin Ağaçları” isimli resim sergisini, bugün saat 16.30’da Uzunyuva Anıt Mezarı ve Müze Kompleksi’nde düzenlenecek olan açılışla sergileyecek.

170419comakdag_84220.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan

Resim sanatçısı Umay Salkım, Çomakdağ gelinlerini ve yöredeki zeytin ağaçlarını konu alan resim sergisini bugün 16.30’da Uzunyuva Anıt Mezarı ve Müze Kompleksi’nde sanatseverlerin beğenisine sunacak.
Milas Müze Müdürlüğü organizasyonuyla gerçekleştirilecek sanat etkinliğinde, Milas’a bağlı Çomakdağ Mahallesi’ndeki gelinlerin portrelerinin ve ‘ölümsüz ağaç’ olarak nitelendirilen zeytin ağaçlarının resimleri sergilenecek.
Milas’ın değerlerini konu alan bu tür sanat etkinliklerin önemli olduğunu ifade eden Milas Kaymakamı Eren Arslan, “Çomakdağ Gelinleri ve Zeytin Ağaçları” isimli resim sergisine tüm sanatseverleri davet etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin