A+ A A-

 

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Gökhan Zeybek ve İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, yeniden Milas Belediye Başkanı seçilen Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.

150419zhpvekil_fe37d.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Gökhan Zeybek ve İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, yeniden Milas Belediye Başkanı seçilen Muhammet Tokat’ı ziyaret ederek, tebriklerini iletti.
Türkiye’nin önemli bir seçim atlattığını belirten Vekil Zeybek, “Milas’ta da siz ve ekininiz seçimlerden başarı ile çıktınız. Bu anlamda sizleri kutluyor başarılar diliyorum” dedi.
Milas halkının tercihiyle 3’üncü kez Milas Belediye Başkanlığı görevine layık görüldüğünü ifade eden Başkan Tokat, “Bize oy veren, vermeyen bütün vatandaşlarımın emrinde olacağım. Büyükşehir Belediyemiz ile beraber güzel hizmetlere imza atacağız.” diye kaydetti.
Gündeme dair değerlendirmelerin de yapıldığı ziyaretin ardından Başkan Tokat, Milletvekili Zeybek ve İl Başkanı Zeybekoğlu’na teşekkürlerini iletti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin