A+ A A-

 

Her yıl 15-22 Nisan arasında kutlanan Turizm Haftası’nın bu yıl 43’üncüsü düzenlenecek.

120419turizmhaftasi.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan

15-22 Nisan arasında her yıl ülkemizde kutlanan Turizm Haftası kapsamında ‘43. Turizm Haftası Etkinlikleri’ başlıyor.
Turizm Haftası etkinlikleri; 15 Nisan Pazartesi günü Atapark’ta saat 10.30’da düzenlenecek olan açılış töreniyle başlayacak.
Törende; saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından yapılacak olan günün anlam ve önemine ilişkin konuşmalar sonrasında halk oyunları gösterisi sergilenecek.
Turizm haftasının 2’nci gününde ise Milas hükümet Konağı önünden saat 10.00’da hareket edecek olan araçlarla Güllük-Kıyıkışlacık tekne gezisi, öğrenciler için düzenlenecek.
17 Nisan Çarşamba günü saat 08.00’de TÜRSAB Bodrum BTK Başkanlığı tarafından, öğrenciler için Milas Hükümet Konağı önünden hareket edecek olan araçlarla Bodrum gezisi gerçekleştirilecek.
19 Nisan Cuma günü ise Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda, saat 10.30’da “Turizmde yeni eğilimler ve değişimler: Milas” isimli panel düzenlenecek.
Moderatörlüğünü MSKÜ Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hüseyin Çeken’in yapacağı panelde; Doç. Dr. Gökhan Ayazlar “Turizm 4.O”, Doç. Dr. Savaş Artuğer “Alternatif turizm türü-kuş gözlemciliği”, Dr. Öğretim Üyesi Uğur Çalışkan “İklim değişikliği ve kültürel miras” ve Öğretim Görevlisi Dr. Ertan Çakmakçı “Turizmin toplumsal yapıya etkisi” konuları konuşulacak.
20 Nisan Cumartesi günü ise 09.00’da Ören’de Doğa Sporları Şenliği için Milas Hükümet Konağı önünden araçlar kalkacak.
15-22 Nisan arasında kutlanacak olan 43’üncü Turizm Haftası, dolu dolu geçecek.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin