A+ A A-

 

AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, görkemli ve coşkulu bir mitingle Hacı İlyas ve Gümüşlük Mahalle sakinleri ile buluşurken; “Artık projelerimiz konuşacak” dedi. 

200319proje_4a989.jpg

Haber: Emre Baştaşkın

Yerel seçimlere sayılı günler kala Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak ilçe merkezindeki ilk mitingini Hacı İlyas Mahallesi ve Gümüşlük Mahallesi sakinleri ile Anbar Kahvesi’nde buluşarak gerçekleştirdi. Büyük bir katılım ve coşku ile gerçekleşen mitingde Milaslı vatandaşların beğenisine sunulan projeler büyük alkış aldı ve beğeni topladı.
Miting öncesinde etkinliğe katılan kalabalığa sanatçı Yasemin Çandır tarafından konser verildi. Sanatçı Çandır’ın konseriyle yaşanılan coşku AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak’ın sahneye çıkmasıyla birlikte bir kat daha arttı. Kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden ve sözlerine; “İyi ki varsınız” diyerek başlayan Saylak; “Milas’ta artık değişim zamanı geldi. Değişim birazdan sizlere göstereceğimiz ve anlatacağım projelerimizle gelecek. Ben ve ekibim bu projeleri sizler için yani Milas için hazırladık” dedi.
Milas’ta yaşanılan sorunların saldırıyla, küfürle ve hakaretle aşılamayacağını dile getiren Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak; “Şahsım için yapılan küfür, hakaretler ve tehditler beni yıldıramaz. Milas Belediyesi’nin içinde bulunduğu durumu çok iyi biliyoruz. Asla enkaz devraldık edebiyatı yapmayacağız. Hizmetlerimiz için ilgili bakanlarımızdan gerekli olan sözleri aldık. Kavga ederek kaybedecek zamanım yok. Ben ve ekibim hizmet ve proje ekibiyiz. Ben ve ekibim kavgayla, küfürle ve hakaretle anılmak istemiyoruz. O yüzden kem söz sahibine aittir diyorum ve onları önce Allah’a sonra da sizlerin vicdanına havale ediyorum. Bizler projelerimizle anılmak istiyoruz. Milas için projelerimizin konuşulmasını istiyoruz ve artık projelerimiz konuşacak ” dedi.
Milas Belediye Başkan Adayı Saylak, konuşmalarının ardından Milas için hazırlanan Doğal Gaz, Kültür Merkezi, Karya Köyü Teleferik ve Mesire Alanı, Kent Meydanı ve Kapalı Otopark, Bahçe Milas, Evlendirme Memurluğu ve Düğün Salonu Kompleksi, Pazar Yerleri ve Açık Düğün Salonları, Kreş ve Anaokulu, Turizm Yolu Projesi, Fuar Milas, Çiftlik Milas, Pati Kafe ve Şehitler Anıtı projelerini anlattı.
Proje tanıtımının ardından Cumhur İttifakı Milas Belediye Meclis Üyesi Adaylarının tanıtımı yapıldı. Vatandaşların fotoğraf çekilme taleplerini de kırmayan Saylak bol bol fotoğraf çekildi.
Saylak, etkinliğin ardından kendisine iletilen sorun, talep ve görüşleri de dinledi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin