A+ A A-

 

AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak’ın, Beçin Mahallesi’ndeki seçim bürosunun açılışı miting havasında gerçekleşti.

180319becin_5491a.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Yerel seçimler öncesinde ilçenin farklı mahallelerinde koordinasyonun sağlanması ve vatandaşların talepleri alınarak yardımcı olunması anlamında seçim bürolarını açmaya devam eden Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, bu kez Beçin Mahallesi’nde seçim bürosunu açtı. Seçim bürosunun açılışına katılan kalabalık, açılışı miting havasına çevirdi.
Beçin’de açılış öncesinde Başkan Adayı Saylak’ı meşalelerle karşılayan Beçinli vatandaşlar; “Milas’ın başına Barış gelecek” sloganları attı.
Kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, böylesine coşkulu kalabalığı görünce çok mutlu olduğunu dile getirdi.
Buradaki açılışa; AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, AK Parti Milas İlçe Teşkilatı Başkanı Fahri Acar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik kolları üyeleri de katıldı.
Açılışta birer konuşma gerçekleştiren AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ve AK Parti Milas İlçe Teşkilatı Başkanı Fahri Acar, Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak’ın arkasında olduklarını belirttiler ve 31 Mart gecesinin Milas için bir dönüm noktası olacağını ifade ettiler.
Milas için yapacak birçok projesi ve verecekleri birçok hizmet olacağını ifade ederek sözlerine başlayan Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, “Beçin Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlarımızın ne gibi sorunlar ve sıkıntılar yaşadıklarını biliyorum. Bunun için sizlerle pazarlık yapmayacağım. Kısacası Beçinli vatandaşlarımızla hizmet için pazarlık olmaz diyorum. Milas için yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerin birçoğu Beçin’de de olacak. Sizleri çok seviyorum ve sizler içi gece gündüz çalışacağımın sözünü veriyorum” dedi.
Milas’ın kaybedecek zamanı olmadığını dile getiren Başkan Adayı Saylak, “Projelerimizin uygulanması adına tüm bakanlarımız gerekli destekleri vereceklerini açıklıyor. Bizlere de sizlere hizmet etmek düşüyor. İlçemizi yönetirken sizlerle birlikte yöneteceğiz. Biz yaptık oldu anlayışıyla değil, birlikte kararlar alacağız. Örneğin; Beçin mahallemiz ile ilgili bir karar alınırken, mahalle muhtarımız da meclis toplantımıza ve belediyemize gelerek bize vatandaşların görüşlerini iletecek. Böylece bizlerde sizlerin istekleri doğrultusunda kararlar almış olacağız” diyerek, çoğulcu bir yönetimin sözünü verdi.
Başkan Adayı Saylak’ın konuşmaları vatandaşların alkışları ve tezahüratları nedeniyle sık sık kesildiği gözlemlendi.
Yapılan konuşmaların ardından seçim bürosunun açılış kurdelesi kesildi. Başkan Adayı Saylak ve beraberindekiler daha sonra mahallede faaliyet gösteren esnafları ziyaret ettiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin