A+ A A-

 

Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında, Yeniköy Tek İlkokulu öğrencileri ziyaret gerçekleştirdi.160319kaymakamarslan_aaa1f.jpg

Haber: Gülşah Baştaşkın

Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında, Yeniköy Tek İlkokulu öğrencileri ziyaret düzenledi.
Milas İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Türker Yurtsever, Yeniköy Tek İlkokulu Müdürü Özcan Zengin, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Sevcan Karaca ve Yeniköy Tek İlkokulu öğrencileri, Kaymakam Eren Arslan’ı ziyaret ettiler.
Öğrenciler, kendi el becerileriyle yaptıkları atkı ve hediyeleri Kaymakam Eren Arslan’a takdim ettiler.
2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda yaparak öğrenen öğrenciler, kendi el becerileriyle ördükleri atkılardan birini de Kaymakam Arslan’a hediye ettiler.
Öğrencilerin bir isteği olup olmadığını soran Kaymakam Arslan’a kendi imkanlarıyla bir kütüphane oluşturmaya çalıştıklarını; ancak kitap eksikliği olduğunu ifade eden öğrencilerin, kitap isteğini derhal yerine getirme sözü vererek açılışı da birlikte yapacaklarını ifade etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin