A+ A A-

 

Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, daha önce Hisar mahalle sakinlerine verdiği sözü tuttu.

120319saylak_899aa.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde çalışmalarına aralık vermeden devam eden Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, Selimiye’de Hisar Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
Yaklaşık olarak 1 ay önce Hisar Mahalle sakinleriyle bir araya gelen ve sıcak ve samimi bir sohbet etme şansını yakalayan Başkan Adayı Saylak, mahalle sakinlerinin istek ve görüşlerini dinleyerek not almıştı.
Mahalle sakinlerinin; “seni seçimden önce bir kez daha mahallemizde misafir etmek istiyoruz” demesi üzerine mahalleye yeniden geleceğinin sözünü veren Milas Belediye Başkan Adayı Saylak, bu sözünü bir kez daha mahalleye giderek tutmuş oldu.
Kendisini büyük bir coşku ile karşılayan mahalle sakinlerinin tek tek elini sıkan Başkan Adayı Saylak, vatandaşlarla bir süre sohbet etti.
SAYLAK PROJE TANIMINA KATILDI
Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, buradaki ziyaretinin ardından AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır’ın Muğla’da düzenlenen proje tanıtım toplantısına katıldı. AK Parti’nin Muğla ve ilçelerindeki belediye başkan adaylarının da tanıtımının yapıldığı toplantıda, Saylak’ın isminin anons edilmesiyle birlikte salonda büyük bir coşku yaşandığı gözlemlendi. Saylak, kendisine gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür etti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin