A+ A A-

 

Milas Belediye Başkanı Adayı Barış Saylak ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, Çomakdağ Kızılağaç ve İkiztaşmMahallelerinde havai fişekler ve büyük bir coşkuyla karşılandı.

090319coskulukarsilama_26218.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Yerel seçimler yaklaşırken, Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak’a ve AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır’a gösterilen ilgili ve sevgi her geçen gün büyüyerek devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında bu kez Çomakdağ Kızılağaç ve İkiztaş Mahallesini ziyaret eden Saylak ve Hıdır, havai fişek gösterileri ve çiçeklerle karşıladı.
Yapılan ziyaretlere AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları Üyeleri ile Cumhur İttifakı Milas Belediye Meclis Adayları katıldı.
Ziyaretlerde birer konuşma yapan AK Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, mahallelerde yaşanılan sorunları çok iyi bildiğini belirterek, Milas’ta büyükşehir ile birlikte çözülebilecek olan sorunları Milas Belediye Başkanı olduğunda Barış Saylak ile birlikte çözeceklerini söyledi.
İki mahallede de bir konuşma gerçekleştiren Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak ise kendilerine gösterilen ilgiden ve hazırlanan karşılama organizasyonları için teşekkür etti.
Milas Belediyesi’nin içinde bulunduğu ekonomik durumu özetleyen ve memur ve işçisinin maaşını ödeyemeyecek duruma gelindiğini ifade den Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak; “Tüm bunların çözümü için gerekli olan çalışmalarımız ve projelerimiz hazır. Cumhurbaşkanımız ve ilgili bakanlarımızdan da sözümüzü aldık. Sorunlarımızı yerinde göstermek adına son dönemlerde bakanlarımız sık sık ilçemize geliyor ve bizlerde ilgili Milaslılar ve STK’lar ile birlikte bakanlarımızla görüşüyoruz” dedi.
Videosuyla ilgili bazı isimlerin; “Kendini de rezil etti Milas’ı da rezil” etti sözlerinin söylendiğini ifade ederek sözlerine devam eden Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak; “Ben ilçemde yaşayan vatandaşlarımız için Cumhurbaşkanımızdan taleplerimi dile getirdim ve hem yalakalık yapmak hem de kendimi ve ilçemi rezil etmekle suçlanıyorum. Bunun yanında rahmetli anam ve babam olmak üzere şahsıma ve eşime ağza alınmayacak küfürler ediyorlar. Bu sözleri söyleyenleri önce Allah’a sonra sizlerin vicdanına havale ediyorum. Kötü söz sahibine aittir. Şimdi şunu söylemek istiyorum. Bana ilçemi rezil etmekle söyleyenler acaba ne yaptılar. Belediyeyi son beş yılda nasıl bir borç batağına sapladılar. Türkiye’deki ilçe belediyeleri arasında borç sıralamasında kaçıncı sıraya geldik. Milas’ı esas rezil eden yönetim anlayışınızla siz oldunuz” diyerek, dağ gibi biriken borçlarla Milas Belediyesi’nin ne kadar kötü yönetildiğinin gün gibi ortada olduğunu bir kez daha vurguladı.
Milas Belediye Başkan Adayı Saylak, konuşmasında hazırladıkları projeleri de anlatarak mahalle sakinlerinin görüş, talep ve isteklerini de dinleyerek; “Birlikte başaracağız” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin