A+ A A-

 

Milas’taki Uluslararası Güney Ege Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın resmi açılışına gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Milas’a yapılması planlanan yeni fuar alanında incelemelerde bulundu.

090319pakdemirfuaralani_9424c.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan

Milas’taki Uluslararası Güney Ege Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın resmi açılışına gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Milas’a yapılması planlanan yeni fuar alanında incelemelerde bulundu.
Geçtiğimiz günlerde; AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar ve Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak Ankara’da temaslarda bulunmuştu.
Milas’ın önemli ihtiyaçlarından biri olan yeni fuar alanı konusundaki talep, Bakan Pakdemirli’ye aktarılarak destek istenmiş ve fuara davet edilmişti.
Davet üzerine Milas’ta bu yıl 10’uncusu düzenlenen Uluslararası Güney Ege Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katılan ve halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, yaptığı konuşmada Milaslılara yeni fuar alanı yapılacağını müjdeledi.
BAKAN PAKDEMİRLİ’DEN MİLAS’A MÜJDELER
Bakan Pakdemirli ayrıca tarım fuarında yaptığı konuşmada; Milas Orman İşletme Müdürlüğünde çalışan İŞKUR’dan gelen TYP’li çalışanların sayısının artırılacağını ve sürelerinin uzatılacağını, orman köylerindeki çam kozalaklarının köylülere eşit şekilde dağıtılması, Milas Eşence ve Gökçeler Barajı’nda çalışmaların başlatıldığını ve artık ova köylerinin susuz kalmayacağını müjdeledi.
Milas’taki programının ardından Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli beraberinde bulunan; AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, AK Parti Muğla Büyükşehir Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak ile beraber Milas’ın Koru Mahallesi’nde bulunan ve yeni fuar alanı yapılması planlanan mera alanını inceledi.
Yeni fuar alanı incelemesinin ardından Bakan Pakdemirli, Milas’tan ayrıldı.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin