A+ A A-

 

Pir Sultan Kültür Abdal Derneği Milas Şubesi, Milas’ta yapılması planlanan cemevi projesi için son görüştürmeleri gerçekleştirdi.

090319cemevi_0b8dc.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

Milas Belediyesi’nde düzenlenen toplantıda; Pir Sultan Kültür Abdal Derneği Milas Şubesi, Milas Belediyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile Milas’a yapılması planlanan cemevi projesiyle ilgili son görüşmeleri yaptı.
Pir Sultan Kültür Abdal Derneği Milas Şubesi Başkanı Akif Özbilge, Milas’a önümüzdeki günlerde Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Milas Belediyesi işbirliğinde cemevi kazandırılacağını kaydederek: “Milas Belediyesi’nde düzenlenen Milas Cemevi projesi için son görüşmeler yapılmış olup, önümüzdeki günlerde ise cemevi yapılacak olan araziye tabela ve proje tanıtım panoları yapılacaktır.
Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Gürün’e, Muğla Büyükşehir Belediyesi Mimarı Keriman hanımefendiye, Milas Belediyesi Başkanı Muhammet Tokat’a, Fen İşleri Müdürü Okan Bey’e, Bayındırlık İşleri Şefi Gürcan Bey’e, Pir Sultan Abdal Kültür Dernekleri Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Ege Bölge Sorumlumuz Ethem Şahinoğlu’na, Milas Şoförler Odası Başkanımız Nurol Paskal’a, Bodrum Alevi Bektaşi Kültür Derneği ve Cemevi Başkanı Cem Yalçın’a ve eşi Lora hanıma, Alevi Bektaşi Kültür Derneği ve Cemevi Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Sevindi ve eşine, bizlerden desteğini esirgemeyen cümle canlara aşkı niyaz ederim.” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin