A+ A A-

 

Milas’ın Emek Mahallesi’nden Gülay Filiz, muhtar adayı oldu. Filiz, mahalle sakinlerinin oylarına talip olduğunu açıkladı.

020219muhtarliksecim_40439.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Milas’ın Emek Mahallesi’nden Gülay Filiz, muhtar adayı oldu.
Milas’ın Emek Mahallesi’nden muhtar adayı olan Gülay Filiz, “Şimdi Birlik Zamanı” sloganı ile mahallesine hizmet etmek için yola çıktı.
“Mahallemizin sakini değil, sahibi olalım” diyerek yola çıkan Emek Mahalle Muhtarı Adayı Gülay Filiz şunları kaydetti: “Mustafa Kemal Atatürk’ün kadınlara verdiği seçme ve seçilme hakkından aldığım cesaretle, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Emek Mahallesi’nden muhtar adayı oldum.” Muhtar adayı Filiz; yıllarca turizm sektöründe yöneticilik yaptığını ve hizmet sektöründe edindiği tecrübeleriyle; Emek Mahallesi’nin sorunları tespit ettiğini ve çözümleri için yerel yöneticilerle koordineli bir şekilde çözüme kavuşturacağının altını çizdi.
Dil, din ve ırk ayrımı yapmadan herkesin, eşit hizmet hakkının olduğunu vurgu yapan Gülay Filiz, 31 Mart seçimlerinde mahalle sakinlerinin oylarına talip olduğunu söyledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin