A+ A A-

 

Milas Belediye Başkanı Adayı Barış Saylak, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gençlik Konseri’nde gençlerle bir araya geldi.

010219konser_552e0.jpg
Haber: Hamza Balandı

Milas Belediye Başkanı Adayı Barış Saylak, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Gençlik Konseri’nde gençlerle bir araya geldi.
Milas Sanatçılar Derneği ile Müzik Öğretmeni Ali Çakır koordinatörlüğünde; Milas’ta ikamet eden gençler tarafından 20 yıl önce başlatılan, yarıyıl tatilinin ikinci haftasında düzenlenen ve geleneksel hale gelen Gençlik Konseri yapıldı.
Düzenlenen konsere çok sayıda genç ve Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak katıldı. Saylak, konsere katılan gençlere tatlı ikramında bulundu.
Konserin sunuculuğunu yapan Ezgi Dönmez ise etkinliğin başında yaptığı konuşmasında, katılan herkese teşekkür ederek; “Konser öncesinde ağzımızı tatlandıran, ince düşüncesiyle bize destek olan Barış Saylak’a çok teşekkür ederiz” derken, gençler Saylak’a alkışlarıyla teşekkür etti.
Gençlerle birlikte eğlenceli anlar yaşayan Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak ise gençlerin taleplerini kırmadı ve bol bol fotoğraf çektirdi. Kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden ve gençlere yapılan her türlü desteğin önemine dikkat çeken Milas Belediye Başkan Adayı Saylak, şunları söyledi: “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle birlikte olmaktan dolayı son derece mutlu oldum. Onlarla birlikte olarak gelecekten beklentilerini ve bizlerden neler beklediklerini biz kez daha öğrenme şansım oldu. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimize güvenmek ve onlara her zaman destek olmak zorundayız. Bu anlamda bende her zaman gençlerimizin yanında yer alacağımın sözünü veriyorum.”

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin