A+ A A-

 

Milas Amerikan Kültür Derneği Anaokulu öğrencileri, Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’ni ziyaret ederek Dünya Çocuk Kitapları Haftası’nı kutladı.

161118kutuphane_00802.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan

Milas Amerikan Kültür Derneği Anaokulu okyanus ve yelken sınıfı öğrencileri; Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’ni ziyaret ederek Dünya Çocuk Kitapları Haftası’nı kutladı.
Her yıl, kasım ayının ikinci pazartesi günü kutlanan “Dünya Çocuk Kitapları Haftası” nedeniyle Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’ne gelen minik öğrenciler, kütüphanenin okuma bölümlerinde seçtikleri kitapları büyük bir keyifle incelediler.
Satranç odasını da ziyaret eden öğrenciler, programın ardından kütüphane görevlileri tarafından da misafir öğrencilere kütüphaneleri nasıl kullanmaları gerektiği, kitap sevgisi ve kitap okuma alışkanlığı hakkında bilgiler verildi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin