A+ A A-

 

Özel Milas Anaokulu öğrencileri, öğretmenleri ve velileriyle birlikte, 10 Kasım Atatürk’ü anma etkinlikleri kapsamında İzmir Atatürk Müzesi’ni ziyaret etti.

151118ataturkmuze.jpg
Haber: Hamza Balandı

Çocuklara müze bilincini aşılayarak ortak mirasa sahip çıkan bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Özel Milas Anaokulu, 10 Kasım Atatürk’ü anma etkinliklerinde anlamlı bir ziyarete imza attı. Okulun minik öğrencileri ve velilerin katılımıyla düzenlenen ziyaretin adresi, İzmir Atatürk Müzesi oldu.
Müzeyi gezdikten sonra Atatürk’ü anlatan bilgilendirici videoları izleyen minik öğrenciler, müze görevlileri tarafından ayrıca bilgilendirildiler.
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, ölümünün 80. yıldönümünde saygı, sevgi ve minnetle andıklarını ifade eden öğrenci velileri, İzmir Atatürk Müzesi ziyaretinin oldukça verimli geçtiğini ifade ederek, “Çocuklarımız, bu ziyaretle okulda öğretmenlerinden edindikleri bilgileri zenginleştirme ve pekiştirme fırsatı buldu. Böylesi anlamlı bir ziyaretin gerçekleşmesinde emeği geçen okul yönetimine ve öğretmenlerine teşekkür ederiz.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin