A+ A A-

 

Milas Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği’nin uygulama noktasında insansız hava aracıyla düzenlenen denetimlerde, trafik kurallarına uymayan çok sayıda sürücüye cezai işlem uygulandı.

091118cezadrone.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Trafik ihlallerinin önlenmesi amacıyla uygulama noktasında sık sık denetim yapan Milas Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ekipleri, bu kez trafik ihlallerini insansız hava aracıyla tespit etti. İnsansız hava araçlarıyla havadan görüntülenen çok sayıda araç, Milas Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ekipleri tarafından titizlikle incelendi.
Emniyet kemeri kullanmayan, cep telefonu ile konuşan ve motosiklette kask kullanmayan sürücüleri bir bir tespit eden trafik polisleri, kontrol noktasında araçları durdurdu.
Kural ihlaline göre cezai işlem uygulanan bazı sürücüler, insansız hava aracıyla çekilen görüntüleri izleyince neye uğradıklarını şaşırdı. Trafikte can ve mal güvenliğinin sağlanması için 7/24 mesai yapan trafik polisleri, denetimler sırasında sürücüleri trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı.
Öte yandan havadan trafik denetimlerinin, Muğla genelinde devam edeceği belirtildi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin