A+ A A-

 

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal; okul ziyaretlerine Kızılcayıkık İlkokulu, İkiztaş İlkokulu, Çomakdağ Kızılağaç İlkokulu, Ketendere İlkokulu ve Selimiye Timuçin Biliktan Çok Programlı Anadolu Lisesi ile devam ederek öğrenci, öğretmen ve okul yöneticileriyle bir araya geldi.

081118okulziyaret_dc53c.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal; okul ziyaretlerine Kızılcayıkık İlkokulu, İkiztaş İlkokulu, Çomakdağ Kızılağaç İlkokulu, Ketendere İlkokulu ve Selimiye Timuçin Biliktan Çok Programlı Anadolu Lisesi ile devam ederek öğrenci, öğretmen ve okul yöneticileriyle buluştu.
Okul ziyaretlerine; Kızılcayıkık İlkokulu, İkiztaş İlkokulu, Çomakdağ Kızılağaç İlkokulu, Ketendere İlkokulu ve Selimiye Timuçin Biliktan Çok Programlı Anadolu Lisesi ile devam eden Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, ziyaret sırasında yöneticilerden ve öğretmenlerden okulun mevcut durumu ve ihtiyaçlarıyla ilgili bilgiler alması ve incelemelerde bulunması sonrasında öğrenciler ile sohbet ederek öğrencilerin isteklerini dinledi.
Okullarımızın mevcut durumlarını yerinde görmek, eksikleri gidermek ve eğitimde kalitenin daha da arttırmak için okul ziyaretlerine devam ettiğini belirten Müdür Bal; “Yaptığımız ziyaretler sadece fiziki inceleme ziyaretleri değil, okullarımızda görevli öğretmen arkadaşlarımızla görüşerek isteklerini yerinde dinliyor ve fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ayrıca geleceğimiz olan öğrencilerimizin ’de isteklerini dinliyor ve öğrencilerimizin geleceğe sağlam adımlarla ilerlemesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Amacımız öğrencilerimize daha kaliteli eğitim ortamı sunmak ve eğitim kalitesini artırmaktır.” dedi.
Öğretmen ve öğrencilerinden gelen talep ve önerileri dinledikten sonra idareci ve öğretmenlere yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür eden Müdür Bal, ziyaretlerini sona erdirdi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin