A+ A A-

 

Bugün 97.1 Radyo Tech’te, TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Milas Temsilcisi Jeoloji Mühendisi Azmi Peker deprem farkındalığına dikkat çekecek.

23118deprem_659ca_55211.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Bölgenin buluşma noktası 97.1 Radyo Tech’in bugünkü canlı yayın konuğu, TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Milas Temsilcisi Jeoloji Mühendisi Azmi Peker olacak.
Nuriddin Erdoğan’ın hazırlayıp sunduğu programda, TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Milas Temsilcisi Jeoloji Mühendisi Azmi Peker Milas’taki deprem gerçeğini radyo dinleyicileriyle paylaşacak.
“Depreme ne kadar hazırlıklıyız?” sorusunun sorulacağı ve cevaplandırılacağı program, bugün saat 13.30-15.30 saatleri aralığında 97.1 Radyo Tech frekansından veya www.radyotech.com adresinden canlı olarak dinlenebilecek.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin