A+ A A-

 

Atatürk İlkokulunun minik yazarları, okul müdürü Suat Aydın ve sınıf öğretmeni Duygu Emekli eşliğinde Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ı makamında ziyaret ettiler.

06112018ziyaretmev_3f1bd.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Atatürk İlkokulunun minik yazarları; okul müdürü Suat Aydın ve sınıf öğretmeni Duygu Emekli ile beraber Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’a makamında ziyaret gerçekleştirdiler.
Gerçekleşen ziyarette; Atatürk İlkokulu 4-A sınıfı öğrencileri, sınıf öğretmenleri Duygu Emekli rehberliğinde yazmış oldukları hikayelerden oluşan ‘Küçük Yazarlar’ isimli kitaplarını İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’a hediye ettiler.
Küçük Yazarlar isimli hikaye kitabını inceleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal: “Hikaye yazan çocukların yazma becerileri, hayal güçleri ve öz güvenlerini artar. Çalışmalarınız şu an için küçük, gelecek içinse büyük bir adımdır. Minik yazarlarımızın çabaları karşısında büyük hayranlık duyduk. Çocuklarımızın kendi iç dünyasını yansıtması ve bu yaşta yazabiliyor olması müthiş bir şey…” diyerek öğrencilerimizi tebrik etti.
Ziyaret, minik yazarların Müdür Bal ile hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin