A+ A A-

 

Milas Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis toplantısında, geçirdiği rahatsızlık sonucu aramızdan ayrılan Milas’ın hayırsever işadamı M. Önol Karadeci anıldı.

061118mecliskaradeveci.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın
Milas Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat başkanlığında düzenlendi.
Mehmet Öztaş, İlknur Öner, Hayrı Balcı ve İhsan Akarsu’nun katılmadı meclis toplantısında 18 ana gündem maddesi görüşülerek karar bağlandı.
Gündem maddelerinde vatandaşların mülkiyeti Milas Belediyesine ait taşınmazları satın alma taleplerinin çoğunlukta olduğu Kasım Ayı Meclis Toplantısı’nın açılış konuşmasını yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; hayatını kaybeden Milas’ın sevilen hayırsever iş adamı Mehmet Önol Karadeveci’ye Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi.
Başkan Tokat sözlerine şöyle devam etti; “İlçemizin çok hayırsever tanınmış ve sevilen iş adamı Sayın Mehmet Önol Karadeveci’yi kaybettik. Ben kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm Milas halkına başsağlığı diliyorum. Merhum yakın zamanda çok sıkıntılar yaşadı. Ama evveliyatında ilçemizin tanınması ve kalkınması adına çok önemli katkılar sağlamış sevdiğimiz bir büyüğümüz. Vefatından dolayı çok üzgün olduğumu belirterek tekrar Allah’tan rahmet diliyorum.”
Başkan Tokat’ın konuşmasının ardından çoğunluğu vatandaşların mülkiyeti Milas Belediyesine ait taşınmazların satın alma talebinin oluşturduğu gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.
Yapılan görüşmenin ardından ilgili maddelerin İmar Komisyonu’na havaleleri meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 18. maddesinde yer alan İmar Komisyon Raporları’nın görüşülmesinde ise bazı maddeler kabul edilirken bazı maddelerde komisyon tarafından reddedildi.
Toplantı sonrasında söz alan MHP’li Meclis Üyesi Mevlüt Kiriş; M. Önol Karadeveci’ye Allah’tan rahmet diledikten sonra Akkovanlık-Karpuzlu yolu, Çomakdağ-Kızılağaç yolu, Aslanyakası Mahalle yolu, Kıyıkışlacık yolları ve MUSKİ birimlerince ilgilenilmesi gereken Şevketiye Mahallesi’ndeki kanalizasyon giderleriyle ilgili sorunları Başkan Tokat’a iletti. Başkan Tokat, sorunlarla ilgileneceğini söyledi.
Kasım Ayı Meclis Toplantısı öneri ve taleplerin dinlenmesinin ardından sona erdi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin