A+ A A-

 

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Hayat Boyu Öğrenme Şenliği'nin 3.’sü Fethiye’de gerçekleştirildi. Şenliğe katılan Milas Halk Eğitimi Merkezi, kurslarda üretilen ürünleri ziyaretçilere tanıtarak programlar hakkında bilgi verdi.

311018halkegitim_192c7.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş

Bu yıl 3.’sü düzenlenen Öğrenme Şenliği, Muğla'nın 13 ilçesinde bulunan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüklerinin ve resmi kuruluşların katılımıyla Fethiye’de gerçekleştirildi. Öğrenme Şenliği; Hayatboyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Sosyal Kültürel Eğitimler ve Faaliyetler Daire Başkanı Ahmet Vefa Güler, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre'nin katılımıyla 25-26 Ekim'de Fethiye Beşkaza Meydanı'nda düzenlendi.
Şenliğe katılan Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ile Halk Eğitimi Merkezi Tunahan Bayram, Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdür Yardımcısı Ramazan Enver Yalavaç ve görevli usta öğreticiler; kurumda verilen kurslar ile ilgili ziyaretçilere bilgi verdi. Usta öğreticiler tarafından açılan stantlarda, tamamı öğrencilerin el emeği göz nuru olan ürünler ziyaretçilerden ilgi gördü.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin