A+ A A-

 

Bölgenin buluşma noktası 97.1 Radyo Tech’te bugün gerçekleştirilecek olan canlı yayın programında, sofralarımızın baş tacı olan ve Milas halkının geçim kapısı ‘Zeytin’ üzerine sohbet yapılacak. Zeytin Hasat Şenliği’nin fikir babaları olan Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı ve Milaslı ödüllü zeytinyağı üreticisi Ali Osman Menteşe canlı yayının konuğu olacak.

301018zeytincilik_6394f.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Bölgenin buluşma noktası 97.1 Radyo Tech’te bugün gerçekleştirilecek olan canlı yayın programında, sofralarımızın baş tacı olan ve Milas halkının geçim kapısı ‘Zeytin’ üzerine sohbet yapılacak.
Bugün 97.1 Radyo Tech’te gerçekleştirilecek olan canlı yayın programına Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı ve Milaslı ödüllü zeytinyağı üreticisi Ali Osman Menteşe konuk olarak katılacak.
Bu yıl 5’incisi düzenlenecek olan Milas Zeytin Hasat Şenliği’nin fikir babaları Başkan Atıcı ve Menteşe’nin katılacağı canlı yayın programında, Milas’ın zeytin ve zeytinyağında bugüne kadar kat ettiği yol konuşulacak.
Sorunlar ve Çözümleri programında; Nuriddin Erdoğan’ın sunumuyla Başkan Atıcı ve Menteşe’nin konuk olarak yer alacağı yayın bugün saat 13.30-15.30 saatleri arasında www.radyotech.com internet ortamından ve 97.1 Radyo Tech frekansından canlı olarak dinlenebilecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin