A+ A A-

 

Türkiye’nin klasik otomobili Murat124 tutkunları, 21 Ekim Pazar günü Stratonikeia Antik Kenti’nde “Tarihte Gezmeye Engel Yok” festivali adıyla bir farkındalık projesi gerçekleştirecekler.

181018murat124.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

Milas’ta ikamet eden ve şuan hala Muğla Emniyet Müdürlüğünde çalışmakta olan ve 2017 yılının başlarında sosyal medyada oluşturduğu Turkish Classic Car Murat 124 grubu ile bir araya geldikleri günden bu güne kadar yaptıkları sosyal etkinlik projeleri ile kendilerinden söz ettiren Turkish Classic Car Murat 124 grubun kurucusu Polis Memuru İbrahim Çelik ve Turkish Classic Car Murat 124 grubu bir farkındalık projesine daha imza atacaklar. Turkish Classic Car Murat 124 grubu olarak özel bireylerin Muğla Yatağan’daki Eskihisar mevkiinde bulunan Stratonikeia Antik Kenti’ni gezip tarihi kenti görmelerini sağlamak ve o tarihi dokunun içinde bulunan antik tiyatro da eğlenmeleri amaçlı “Tarihde Gezmeye Engel Yok” adında 21 Ekim 2018 Pazar günü saat 13.00 ile 19.00 saatleri arasında bir farkındalık etkinliği düzenleyecekler.
Etkinliğe çok sayıda özel bireyimiz, aileleri ve özel bireylerimize hizmet veren kurum ile kuruluşlarda katılım sağlayacak. Ayrıca tüm halk ücretsiz olacak konserlere davete edildi. Etkinlik kapsamında özel bireylere Turkish Classic Car Murat 124 grubu nostaljik Murat 124 araçları ile etkinliğe destek veren diğer araç kulüplerinin araçları ile Yatağan turu attırılarak Antik kent Stratonikeia’ya geçilecek. Özel bireylere antik kent gezdirilecek ve sonrasında açık hava konserleri ile bir de defile gerçekleştirilecek. Festivalde düzenlenecek olan ücretsiz konserde değerli ses sanatçısı Nejat Alp ile birlikte yerel müzik gruplarından Grup Algol ve Bodrumlu sanatçı Hicran Aydoğdu da sahne alacak. Ayrıca Dj Hakan’ın muhteşem müzik gösterisi değerli misafirlerin güzel ve eğlenceli bir gün geçirmesi sağlanacak. Etkinlikte özel bireylerimiz PATIRTI giyimin mankenleri ile birlikte Sonbahar-Kış defilesi de yer alacak. Ayrıca kaligraf sanatçısı Özay Çetin etkinliğe katılan misafirlere özel çalışmalar armağan edecek. Turkish Classic Car Murat 124 Kurucusu İbrahim Çelik etkinliğe herkesin davetli olduğunu ve tüm etkinliğin ücretsiz olduğunu dile getirdi. Ayrıca Festival içinde “Kandan Kardeşim Olur Musun?” adıyla birde kan bağışı organizasyonunun yapılacağını ve kan bağışıyla bir nebzede olsa Kızılay’a destek sağlamak istediklerini sözlerine ekledi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin