A+ A A-

 

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, genel kurul çalışmalarının ardından geldiği Bodrum’da kamu kurumlarına ziyaretlerde bulundu.

131018demir_39b12.jpg
Haber: Gülşah Baştaşkın

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki kanun çalışmalarının ardından seçim bölgesindeki ziyaretlerine başladı. Bodrum’daki kamu kuruluşlarını ve hastanede tedavi gören vatandaşları ziyaret eden Demir, kurumların iş ve işleyişlerinin yanı sıra vatandaşlardan gelen talepleri de dikkate alarak görüşmeler gerçekleştiriyor.
Demir, ziyaretlerine beraberinde AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, Gençlik Kolları Başkanı Av. Burak Gödekmerdan ve diğer teşkilat mensuplarıyla birlikte Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Şükrü Arslan’dan başladı. Demir, adalet hizmetleri hakkında bilgi alarak görevine kısa süre önce getirilen Arslan’a başarı dileklerini iletti.
Demir ve beraberindekiler, ardından Bodrum Deniz Limanları Şubesi Emniyet Müdürü Cüneyt Bilen’i tedavi gördüğü Bodrum Devlet Hastanesindeki ziyaret ederek tedavi süreci hakkında doktorlarından bilgi aldı. Bilen’e şifa dileklerini ileten Demir, hastane yöneticilerinden kurumun işleyişi hakkında brifing aldı. Demir, bu sırada hastaları da ziyaret ederek vatandaşlarla görüşmesinde yeni Bodrum Devlet Hastanesinin hizmete geçmesinin ardından ilçedeki sağlık hizmetlerinde kalite artışı yaşanacağına vurgu yaptı.
Demir ve beraberindekiler daha sonra Bodrum Emniyet Müdürü Mustafa Cüneyt Yörükoğlu, Bodrum Tapu Müdürü Demircan Koç’u ziyaret etti.
Demir’in ziyaretlerinin süreceği bildirildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin