A+ A A-

 

Milas Sebahattin Akyüz Fen Lisesi, yine yeni bir başarıya imza attı. Fen Lisesinden mezun olan öğrencilerin büyük bir kısmı, üniversite sınavında başarı sağlayarak prestijli okulları kazandı.

140918fenlisesi.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan

Milas Sebahattin Akyüz Fen Lisesi öğrencileri, yine başarıya imza attı. Okuldan mezun olan öğrencilerin büyük bir kısmı, girdikleri üniversite sınavından büyük başarılar elde etti.
Bu yıl yaklaşık 80 civarında öğrenciyi mezun eden Milas Sebahattin Akyüz Fen Lisesi, başarı skalasını her geçen yıl artırıyor.
Mezun olan öğrencilerin yüzde 60’ının prestijli okulları kazandığı, diğer öğrencilerin ise gelecek yılki sınava hazırlanmak için 1 yıl daha bekleyeceği öğrenildi.
Milas Sebahattin Akyüz Fen Lisesinin gurur tablosu şöyle; 8 tıp fakültesi, 3 diş hekimliği, 1 eczacılık, 1 veterinerlik. 1 beslenme ve diyetetik, 1 fizik tedavi ve rehabilitasyon, 5 hemşirelik, 7 mimarlık, 12 mühendislik, 1 psikolojik danışmanlık ve rehberlik, 3 öğretmenlik bölümünü kazandılar.
Okul yetkilileri; alınan bu başarı tablosunun ardından tüm öğrencileri kutlayarak, emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin