A+ A A-

 

Milas Belediyesi, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında yardıma ihtiyacı olan öğrencilerin okul ihtiyaçlarını gideriyor.

130918egitim.jpg
Haber: Hamza Balandı

2018 - 2019 eğitim öğretim yılının başlaması ile eğitimi desteklemek ve özendirmek adına sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde ilk, orta ve lise düzeyi öğrencilerine, Milas Belediyesince kırtasiye yardımı yapılıyor.
Merkez ve kırsal mahallelerde yer alan okullarındaki yardıma muhtaç öğrencilerin tespit edilmesinin ardından malzemeler Milas Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünün organizasyonu ile dağıtılmaya devam ediyor. Öğrencilere; okul çantası, defter, kalem, cetvel, boya kalemi, gibi malzemelerden oluşan setleri veriliyor.
Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, "Elimizden gelen tüm imkanları kullanıp dar gelirli ailelerimizin ihtiyaçlarını bir nebze de olsun gidermek için çalışıyoruz. Gerek kırtasiye yardımı gerek gıda yardımı gerekse diğer yardımlar konusunda her zaman vatandaşımızın yanındayız. Öğrencilerimizin de her zaman yanında olup destekçisi olacağız. Çocuklarımız bizim her şeyimiz" dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin