A+ A A-

 

Milas’ın İsmetpaşa Mahallesi’nde, yaklaşık 2 hafta önce MUSKİ ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda ortaya çıkan moloz atığının alınamaması, mahallelinin tepkisine neden oldu.

110918moloz.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Milas’ın İsmetpaşa Mahallesi’nde, yaklaşık 2 hafta önce MUSKİ ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda ortaya çıkan moloz atığının alınamaması, mağduriyete yol açtı.
Yaklaşık 2 hafta önce, MUSKİ ekipleri Milas’ın İsmetpaşa Mahallesi Hamdi Mergen Caddesi’nde çalışma gerçekleştirdi. MUSKİ ekipleri tarafından, gerçekleştirilen altyapı çalışmasının tamamlanmasının ardından ortaya çalışmalar sonucunda moloz atıkları çıktı.
Moloz atıklarının, mahallelinin müracaatlarına rağmen Milas Belediyesi ekipleri tarafından alınmadığı öne sürüldü.
Yaklaşık 2 haftadır, moloz atıklarının evlerinin önünde yığılı kaldığını ifade eden vatandaşlar: “İsmetpaşa Mahallesi Hamdi Mergen Caddesi’nde, MUSKİ ekipleri kanalizasyon ve altyapı için çalışma gerçekleştirdi. Çalışmaların ardından moloz birikintisi kaldı. Evlerimizin önünde moloz yığıntısıyla yaşıyoruz. Milas Belediyesine, konuyla ilgili müracaat etmemize rağmen henüz konu bir çözüme ulaşmadı. Moloz yığıntılarının bir an önce alınmasını istiyoruz. Milas’ın göbeğinde, büyük bir moloz yığıntısının olması olacak iş değil. Sürekli, toz toprak evlerimize geliyor. Milas Belediyesi yetkililerinden, evlerimizin önünü işgal eden moloz atıklarını bir an önce almalarını ve bizi mağdur etmemelerini bekliyoruz. Şehir merkezindeki moloz görüntüleri, Milas’ımıza hiç yakışmıyor.” dediler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin