A+ A A-

 

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Milas’ın Kuzyaka Mahallesi’nde çektiği Karakomik Filmler’in çekim çalışmalarını tamamladı.

100918filmcekim.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Milas’ın Kuzyaka Mahallesi’nde yeni filmi “Karakomik Filmler” için yaptığı çekim çalışmalarını tamamladı. Geçtiğimiz günlerde; Milas’taki film çekim çalışmalarının tamamlandığını belirten Cem Yılmaz, Milas’taki setle ilgili sosyal medya hesabından birkaç kare paylaştı.
Yılmaz’ın çekim çalışmaları sırasında; Milaslı kuaför Cem Karabıyık, Yılmaz’a kuaförlük hizmeti verdi.
KARAKOMİK FİLMLER
Cem Yılmaz'ın yeni film serisi Karakomik Filmler'in kadrosu genişliyor. Türkiye'nin sevilen komedyeni Cem Yılmaz'ın gişede yüz güldüren Arif v 216'dan sonraki yeni projesi "Karakomik Filmler"in kadrosuna emektar oyuncu Cem Davran da katıldı. Davran ünlü Kahpe Bizans filmi ve Ruhsar dizisi ile seyircilerin gönlünü kazanmış, son olarak 7Yüz'ün "Büyük Günahlar" bölümünde cesur bir rolle karşımıza çıkmıştı. Davran'ın rolü henüz açıklanmadı.
Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yönetmenliğini üstlenmekle birlikte başrolünde de yer alacağı seri 2 filmden oluşacak. Toplamda birbirinden bağımsız dört hikayenin yer alacağı filmler 60 dakika civarında olacaklar. İki film birbirinden ayrı hikayeleri anlatacak. Karakomik Filmler için izleyicinin beklentisi Her şey Çok Güzel Olacak ve Hokkabaz'ın devam filmleri niteliğinde kısa filmler olması, ancak Cem Yılmaz cephesinden henüz başka bir açıklama yok.
Ünlü komedyen Yılmaz'ın pek çok projede birlikte çalıştığı Ozan Güven, Özkan Uğur ve Zafer Algöz, yeni projesinde de ünlü komedyeni yalnız bırakmıyor. Filmde Cem Davran da kadrodaki ünlü isimlere eşlik ediyor.
"Karakomik Filmler 1" ve "Karakomik Filmler 2" olarak vizyona girecek filmlerin ilki 18 Ocak 2019'da, ikincisi ise 15 Mart'ta izleyici ile buluşacak.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin