A+ A A-

 

Milas’ta yapımı tamamlanan ve bu yıl içerisinde öğrenci alımlarına başlanacak Kredi ve Yurtlar Kurumu Milas Müdürü Serkan Acarsoy, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a nezaket ziyaretinde bulundu.

070918tokatziyaret.jpg
Haber: Hamza Balandı

Kredi ve Yurtlar Kurumu Milas Müdürü Serkan Acarsoy, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti.
Başkanlık makam odasında gerçekleşen ziyarette Acarsoy, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a yaptığı yardımlardan ötürü teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat, Yurt Müdürü Acarsoya’a imkanlar dahilinde her zaman yardıma hazır olduklarını belirtti.
Kredi ve Yurtlar Kurumu Milas Yurt Müdürlüğü Serkan Acarsoy, Başkan Tokat’a yurt hakkında bilgi aktardı.
Bu yıl öğrenci alımına başlayacaklarını belirten Acarsoy; “504 öğrencinin misafir olacağı yurtta mobilya ve temizlik çalışmalarında sona gelindi. Son hazırlıkları yapılan yurt kız ve erkek yurdu olmak üzere 2 bloktan oluşuyor. Yurda ait kantin, yemekhane gibi yerler bulunuyor. 3’er kişilik odada buzdolabı, çalışma masası, elbise dolabı mevcut. Sınırsız ücretsiz internet hizmetinin yanı sıra öğrencilere sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri hizmete sunuluyor. Yurtta ayrıca futbol ve basketbol sahası bulunuyor. Toplam 504 öğrenciden 252 tanesi kız, 252 tanesi de erkek öğrenci KYK için başvuruda bulunabilecek. İlk defa gelecek öğrenciler tercihleri sırasında, ikinci sınıflar ise ‘ara sınıflar’ bölümünde yurda başvuruda bulunabilecek. Yurtlara başvurular 3 Eylül’de başladı. Ailesi ile aynı ilçede yaşayan öğrenciler belirtilen şartları taşımaması halinde yurda başvuruda bulunamayacak.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin