A+ A A-

 

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında Menteş Mahalle Muhtarlığı tarafından 28 Ağustos’ta 3. Aşıklarla Zafer Şenliği düzenlenecek.

10082018mentes_0deb5.gif


Haber: Gülşah Baştaşkın

Milas’ın Menteş Mahallesi’nde 30 Ağustos Zafer Bayramı, çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Bu yıl 3.’sü gerçekleşecek şenlikte Anadolu’nun birçok ünlü aşık ve ozanı Milaslılarla bir araya gelecek.
Menteş Mahalle Muhtarlığı tarafından organize edilen şenlik, 28 Ağustos Salı günü Menteş İlkokulu bahçesinde düzenlenecek. Etkinlikte Ozan Mahmutoğlu, Aşık Selahattin Kazanoğlu, Aşık Muhsin Yaralı ve Gülay Cesuroğlu sahne alacak. Etkinlik, saat 20.00’de başlayacak.
Etkinliğe Milas’ta yaşayan tüm vatandaşları davet eden Menteş Mahalle Muhtarı Bayram Arıcı, “30 Ağustos ruhunu düzenleyeceğimiz etkinlikte kutlayacağız. Bu yıl 3.’sünü düzenlediğimiz Aşıklarla Zafer Şenliği, her yıl gelişip büyüyor. Şenliğimize çok değerli sanatçılarımız Ozan Mahmutoğlu, Selahattin Kazanoğlu, Muhsin Yaralı, Gülay Cesuroğlu teşrif edecek. Amacımız bu şenliği her yıl genişletip, geliştirerek büyütmek. Umarım bu konuda mahallelimin desteğiyle başarılı olacağız.” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin