A+ A A-

 

Milas Kaymakamlığı’nca 2018 yılı için belirlenen parkur alanlarına ek olarak Meşelik Mahallesi Kuyucak Mevkisi’nde bulunan parkura talepte bulunacak işletme sahiplerinin, dosyalarını 10 Ağustos’a kadar teslim etmesi gerekiyor.

08082018spormanset_5ed46.gif
Haber: Yunus Emre Demirtaş

Milas-Bodrum Havalimanı Mülki İdare Amirliği Turizm Danışma Bürosu, ek parkur alanı ile ilgili yazılı açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada şu açıklamalara yer verildi: “Turizm Amaçlı Sportif Faaliyet Yönetmeliği kapsamında ilçemizde yapılacak sportif faaliyetlerle ilgili olarak, kaymakamlığımızca 2018 yılı için belirlenen parkur alanlarına ek olarak Meşelik mahallesi, Kuyucak Mevkii’nde bulunan, 37.08’08.06’ K, 27. 33’40.43’ D koordinatlarına sahip alan Valilik makamının 03.08.2018 tarih ve 653013 sayılı onayı ile ilan edilmiştir.
Buna göre; turizm amaçlı sportif faaliyetlere ilişkin talepte bulunacak olan işletme sahiplerinin, yeterlilik belgelerini alabilmeleri için, dosyalarını ilgili yönetmeliğe uygun hazırlayarak 10 Ağustos 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar İlçe Sportif Turizm Kuruluna sunulmak üzere Milas-Bodrum Havalimanı Turizm Danışma Bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin